ΑΝΔΡΙΚΟ Β’ ΕΚΑΣΘ 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2015-2016

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας  Σκορ 
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ/ΔΑΣ ΑΠΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ/ΔΑΣ ΑΠΣ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ/ΔΑΣ ΑΠΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ/ΔΑΣ ΑΠΣ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ/ΔΑΣ ΑΠΣ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ/ΔΑΣ ΑΠΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ/ΔΑΣ ΑΠΣ
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ/ΔΑΣ ΑΠΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ/ΔΑΣ ΑΠΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ/ΔΑΣ ΑΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ/ΔΑΣ ΑΠΣ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ/ΔΑΣ ΑΠΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ/ΔΑΣ ΑΠΣ
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ- ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ- ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ- ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ/ΔΑΣ ΑΠΣ
2η αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.- ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ/ΔΑΣ ΑΠΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ- ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ- ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ/ΔΑΣ ΑΠΣ- ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ- ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ/ΔΑΣ ΑΠΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ- ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ- ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ- ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ/ΔΑΣ ΑΠΣ- ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.- ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ/ΔΑΣ ΑΠΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ- ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ/ΔΑΣ ΑΠΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ/ΔΑΣ ΑΠΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ/ΔΑΣ ΑΠΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ/ΔΑΣ ΑΠΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ/ΔΑΣ ΑΠΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ/ΔΑΣ ΑΠΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ/ΔΑΣ ΑΠΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ